Chat odası doğruca koltuğunuza oturmanızı isterim diyor buyrun otur. Gözlerini kapat. Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Sizinle konuşacağım ve yalnız dinlemenizi ve hayal etmenizi isterim. Uyuma. Yalnız rahatla ve hayal et. Şu an yaşamını düşünmeni isterim. Aileni düşün. Aileni gör. Arkadaşlarınızı düşünün. Chat odası aklınızda, arkadaşlarınızı görün. Ve işini düşün. Çalışırken görün. Ve şu anki yaşamınızla ilgili tüm bu tarz şeyleri zihninizde gördüğünüzde, sizi iyi mi hissettiriyor? Düşlemek için bir dakikanızı ayırın.

Şimdi hayatınızın gelecek senesinde başarmak istediğiniz bir hedefi düşünün. Bir ilişki hedefi, bir eğitim hedefi, kişisel bir hedef yada işle ilgili bir hedef olabilir. Bu hedefin sizin için niçin mühim chat bulunduğunu düşünün. Bu hedefe ulaşmak hayatınıza iyi mi kıymet katacak? Bir düşünün ve hedefinizi zihninizin gözünde görün.

Şimdi kendinizin geleceğe doğru ilerlemenizi hayal etmenizi isterim: yedi gün, iki hafta, üç hafta. Chat odası chat geleceğe doğru ilerleyin. Şimdi gelecekte bir ay. Başarıya giden yolda başladınız. Hangi kararları verdiniz? Hangi işlemleri yaptınız? Ve başarıya giden yolda olmak iyi mi bir duygu?

Şimdi devam etmenizi isterim. Gelecekte 6 ay var. Hedefinize oldukça daha yakınsınız. Tüm çabalarınızın faydalarını hissetmeye başlıyorsunuz. Hedefinize daha yakın olmak iyi mi bir sohbet odası duygu? Hedefinize yaklaştıkça hangi duyguları hissediyorsunuz. Düşlemek.

Şimdi devam etmenizi isterim. Gelecekte şimdi bir yıl. Hedefinize tam olarak ulaştınız. Başarıya ulaştınız. Kendini gör. Iyi mi görünüyorsun? Ne yapıyorsun? Kiminlesin? İnsanlar sana ne diyor? Ve onlara ne diyorsun. Başarı iyi mi hissediyor?

Şimdi başarınıza yine bakmanızı isterim. Başarıya yetişme sürecine yine bakın. Tüm sıkı çalışmanıza ve çabanıza bakın. Hedefinize iyi mi ulaştınız, adım adım. Başarıya ulaşmak için her geçen gün yaptığınız sohbet odası minik şeyler nelerdi? İş yerinde ne yaptın? İlişkilerinizde ne yaptınız? Ve başarıyı elde etmek için içe doğru ne yaptınız? Bir dakikanızı ayırarak hedefinize ulaşmak için attığınız tüm adımları düşünün.

Ve hazır olduğunuzda, derin bir nefes alın. Rahatlayın. Gülümsemek. Ve gözlerini aç.

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts
Son Yorumlar
    Kategoriler
    dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet