BU KURS HANGİ SEVİYEDEDİR?

Okuma Kursu orta ve üst-orta düzey İngilizce öğrencileri için iyidir. İleri düzey öğrenciler de bilhassa kursun öğretmen düzeltmesini chat sohbet ve yazınızın geri bildirimini içeren versiyonundan yararlanabilir. Bu kurs yeni başlayanlar yada ortaokul öğrencileri için önerilmez.

Seviyenizden güvenli değilseniz, Okuma Kursunun sizin için uygun olup olmadığını görmek için parasız örnek ders alın !

DERSLERE NE KADAR SÜRE ERİŞECEĞİM?

Erişiminiz kalıcı! Dersleri şimdi yada gelecekte istediğiniz vakit alabilirsiniz. Kursunuza erişmekte zorlanıyorsanız, lütfen bana e-posta gönderin ve size destek olmaktan sevinç duyarız.

OKUMA DERSİNİN İKİ FİYATI ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Okuma Kursu 40 ders ihtiva eder – her ders bir anlama imtihanı ve kelime alıştırmaları içeren bir yazı ve emek harcama sayfası ihtiva eder.

Kursun daha düşük fiyatlı versiyonu bu 40 dersi ihtiva eder.

Kursun daha yüksek fiyatlı sohbet odaları sürümü, aynı 40 ders PLUS’u ihtiva eder, her ders, düzeltmek için metninize gönderebileceğiniz ek bir yazma görevi ihtiva eder. Bu, bir İngilizce öğretmeninden direkt geri bildirim almanın mükemmel bir yoludur!

YAZMA GÖREVİMİ GÖNDERDİKTEN SONRA ÖĞRETMEN GERİBİLDİRİMİ ALMAM NE KADAR SÜRER?

Çoğu zaman ortalama 1-3 gün. Ödevi olabildiğince süratli düzeltiriz, sadece kimi zaman oldukça sayıda talebe aynı anda iş gönderirse birazcık daha uzun sürer. Hemen hemen bundan önceki ders hakkında geri bildirim almamış olsanız bile bir sonraki derse devam edebilirsiniz. Ödevleri sohbet siteleri daima gönderildikleri sırayla yanıtlar ve düzeltiriz.

DERSLE İLGİLİ OLMAYAN MAKALEMİ / MEKTUBU / DİĞER METNİ DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ?

Üzgünüm, bunu yapamayız. Yalnızca Espresso İngilizce kurslarındaki ödevler için düzeltme sağlıyoruz.

DERS KONULARI NELERDİR?

Mevzular, tarihten kültüre, bilime, yaşam tarzına kadar çeşitlilik gösterir. Mevzu listesini burada görebilirsiniz. Bu makaleler İngilizce öğrenenler için “basitleştirilmemiştir”… düzgüsel anadili İngilizce olanlar için tipik bir okuma seviyesinde yazılmıştır! (Ek olarak bazı bilimsel niteliği olan / bilimsel makaleler benzer biçimde extra ileri düzeyde değildirler.)

BU KURS IELTS / TOEFL / TOEIC / CAMBRİDGE SINAVLARINDA BANA YARDIMCI OLACAK MI?

Okuma Kursu, GENERAL’de okuma becerilerinizi ve kelime bilginizi geliştirmenize destek olacaktır. Sadece, herhangi bir hususi sohbet imtihan biçimini takip ETMEZ. Belirli bir sınava hazırlanıyorsanız, bu sınava özgü kaynaklar kullanmanızı tavsiye ederiz (çevrimiçi uygulama testleri benzer biçimde). chatsohbette bazılarını bulabilirsiniz

OKUMA KURSUNDA NE KADAR KELİME ÖĞRENECEĞİM? KELİME OLUŞTURUCU KURSLARINIZDAN FARKI NEDİR?

Okuma Kursunda 1000’den fazla kelime öğreneceksiniz!

Bu kelimelerin bir çok Kelime Oluşturucu Kurslarımdaki kelimelerden değişik . Ders formatı da farklıdır – Kelime Oluşturucu Kursları, ilgili kelime gruplarına daha direkt öğretir ve Okuma Kursu, size yazı bağlamında kelimeleri öğretir.

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts
Son Yorumlar
    Kategoriler
    dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet