Sohbet siteleri müziğin, konuşma becerilerinizi herhangi bir dilde öğrenmenin anahtarı olduğuna inanıyorum. Günlük rutinimin mühim bir parçası.

Sabah Portekizce şarkı söylediğimde daha pozitif yönde hissediyorum bundan dolayı müzik çoğu zaman beni iyi durumda bırakıyor. Chat ek olarak, en sevdiğim şarkıcıları yansılamak etmeye emek vererek dili uygulamak için muhteşem bir an.

En sevdiğiniz şarkılarla beraber müzikle uğraşmak, telaffuzunuzu, tonlamayı ve İngilizce ritminizi ve akışınızı geliştirmenin keyifli bir yoludur. Ek olarak, size birçok argo ifadesi öğretir ve şarkının geldiği kültüre dair oldukca fazla düşünce verir.

İngilizce akıcılığınızı mühim seviyede iyileştirmenin bir yolu, her gün şarkı söyleme alışkanlığı yaratmaktır. Sohbet siteleri odaları ingilizce şarkı söylemeyi rutininizin bir parçası haline getirerek duş alırken, giyinir, kahvaltı yapar ve işe gidip gelirken7 işinize gidebilirsiniz.

Bunlar, öteki rutin görevleri yaparken İngilizce ergonomik hayata geçirmeye iyi mi başlayacağınıza dair birkaç örnektir. Mevcut rutin görevleriniz esnasında müzikle uğraşmak onu sürtünmesiz8 yapar, bu da bu yeni alışkanlığın uzun süre devam etmesine destek verir.

İngilizcenizi bir sonraki seviyeye taşımak için müzik kullanmak isterseniz, bunu daha bilgili bir halde yapabilirsiniz9. Aşağıdaki videoda, RealLife Fluency Coach Ethan şarkılarla İngilizce öğrenmenin oldukca yararlı ve etkili bir yolunu açıklıyor.

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts
Son Yorumlar
    Kategoriler
    dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet