Chat söyleşi doğcak bebekte cinsiyet meraklılarını kınıyor ha kız ha erken ne farklıdır ki ? On yıl ilkin, cinsiyet gösterme partileri duyulmamıştı. Şimdi toplumsal medya ve hatta geleneksel medya, hamile anneler ve kocaları ile doludur, hepsi birbirini kuvvetlendirir. İnsanların, bebeğinin adam mi, kız mı olacağını açıklamak için kullandıkları aşırı yolların bir sınırı yok şeklinde görünüyor.

Misafirlerini ve toplumsal medya takipçilerini hakkaten havaya uçurmak isteyen anne babalar için sema sınırdır. Bazıları, bir meyve patlamasında cinsiyeti ortaya çıkarmak için renkli jöle ile dolu timsahları ve hatta suaygırları söyleşi odaları karpuzlarını besledi. Ötekiler patlayan beyzbol topları kullandılar. Bazı maço babalar, bebeklerinin cinsiyetini ortaya çıkarmak için ağaçları kesmek için motorlu testereleri bile ateşlediler.

YouTube’un cinsiyet belirten taraflar için süratli bir halde araştırılması yüzlerce sonucu ortaya çıkaracaktır. Ebeveynlerin dostlarını ve chat siteleri ailelerini şaşırtmasının en yaygın yollarından biri konfeti yada duman patlamasıdır. Kızlar için pembe ve erkekler için mavi.

Cinsiyet ortaya çıkarmak stunts bir tek eğlence ve oyun değildir. Ek olarak tehlikeli neticeleri da oldu. Avustralya’da, renkli duman yaymak için ayarlanmış bir otomobil alevlere çarptı. Başka bir cinsiyet trajedinin Arizona’da 8 milyon dolara zarar verdiğini ortaya koyuyor. Bir adam evladı duyurmak için mavi bir duman söyleşi chat bulutu ateşleme girişimi, ortalama 50 bin dönümlük bir alanı yakan yedi gün devam eden orman yangını başlattı. Yangında hiç kimseye zarar gelmezken, son zamanlarda ortaya çıkan bir başka cinsiyet açıklayıcı parti kabusa dönüştü. 56 yaşındaki Iowa bayanı, mavi yada pembe dumanı söndürmek için tasarlanmış ev yapımı bir boru bombasıyla yanlışlıkla öldürüldü.

Cinsiyet belirleme eğilimi Avustralya ve Kanada’ya yayılmış olsa da, çoğunlukla ABD geleneğidir. Giderek daha komik hareketlerle dikkat çekmeye yönelik bu boş fenomen 2008’de başladı. Jenna Karvunidis isminde genç bir blogcu ve hamile anne arkadaşları için bir parti attı. Arkadaşlarına ve ailesine chat söyleşi pembe krema açığa çıkaran bir pasta açmışlar. Jenna bu mevzuda viral olan bir blog yazısı yapmış oldu ve gerisi tarih.

İlginç bir halde Jenna, doğduğu trendden o denli mutlu değil. Cinsiyet stereotiplerini teşvik ettiğini düşünüyor. “Bebeğin cinsiyeti kimin umurunda? O süre yaptım zira 2019’da yaşamadık ve şimdi ne bildiğimizi bilmiyorduk – söyleşi odaları doğumda cinsiyete odaklanmanın, bacaklarının arasındaki şeyle ilgisi olmayan potansiyellerini ve kabiliyetlerini oldukça fazla bırakıyor. ”

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts
Son Yorumlar
    Kategoriler
    dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet