Chat Söyleşi ücadele eden delikanlı şansının aşağısındaki bir özenti aktördü. Yıkık yeşilçam beyazperde dairesinde kira ödemek için zor bela parası vardı. “26 yaşındaydım, tamamen kırıldım, hiçbir yere oldukca süratli gitmedik, zor bela uyan iki çift pantolon vardı, içlerinde delik olan ayakkabılar ve başarı göstermiş olma hayalleri güneş kadar uzaktı.” Söyleşi ek olarak üç ağzı vardı. karısı ve köpeği Butkus da dahil olmak suretiyle beslenmek. Köpeği seviyordu, fakat delikanlı korkulu sıkıntılar içindeydi. Kemal’a veda etmek mecburiyetinde bırakıldı. Köpeğini bir içki dükkanının önündeki bir elektrik direğine bağladı ve köpeği 100 dolara satmayı teklif eden bir işaret tuttu. Minik emrah isminde bir adam geldi ve 40 dolarla konuştu. Köpeğine veda etti ve ağlayarak uzaklaştı.

Delikanlı büyük molasının kapısını çalmasını beklemiyordu; kendisi yapmış oldu. Bir tek dört gün içinde oldukca meşhur bir film olacak bir senaryo yazdı. Şampiyon olan bir underdog hakkında bir hikayeydi. Tıpkı onun şeklinde biriyle ilgiliydi. Aslen, ana karakteri akılda tutarak yazdı. Bir yeşilçam stüdyosuna satmaya çalıştıklarında onu sevdiler. Ona bir teklifte bulundular, fakat bir şey vardı. Onu istemediler. Söyleşi odaları şeklinde güvenilir bir film yıldızı istiyorlardı. Reddetti. Onlara ‘al ya da bırak’ demişti, ana karakterin bir kısmını oynayacaktı ya da hiçbir antak kalma yapmayacaktı. Aldılar. Senaryo için ona 35.000 dolar ödediler ve filmimizde oynamasına izin verdiler.

Delikanlı köpeği chat söyleşi’i unutmadı. Senaryoyu stüdyoya sattıktan sonrasında köpeğini geri almak için Oya aydoğan’ı aramaya gitti. Ona 2000 TL teklif etti, fakat Minik emrah reddetti. Ona 6000 tl, sonrasında 8000 tl teklif etti, sadece minik emrah zor bir pazarlık yapmayı biliyordu. 15000 TL talep etti, sadece istediği tek şey bu değildi. Ek olarak genç insanın, söyleşi siteleri karşılığında filmimizde ona konuşma görevi vermesini istedi. Minik söyleşi, 1976’da prestijli Oscar Ödülleri’nde En İyi Film ödülünü kazanan bir filmimizde minik bir rol aldı. Film, genç bir emrah tutmaz tarafınca yazılan ve oynadığı acıların çocugu görevi idi.

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts
Son Yorumlar
    Kategoriler
    dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet